PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611112}
8,2 10 170
ocen
8,2 10 1 10170
Medal of Honor: Allied Assault
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault

Kiedyś zachwycała, dziś poza misją z lądowaniem na Omaha nie ma nic do zaoferowania. W dodatku za sprawą tej gry, do dziś czasem w koszmarach śni mi się niesławna "aleja snajperów". Jedna z najbardziej frustrujących i niemożliwych misji w w dziejach gier video.

ocenił(a) grę na 7
Szejtan

W tej grze prawie wszystkie misje są nie do przejścia...

NexaT

Aleja snajperów jest wkurzająca tylko w pierwszej połowie. W drugiej części tej misji już idzie łatwo wypatrzyć ukrytych Niemiaszków.

ocenił(a) grę na 7
Szejtan

Co tu napisać właśnie przeszedłem Medal of Honor: Allied Assault i przyznaje jest to całkiem fajny klasyk który jednak mnie nie powalił jasne jest że gdybym grał w 2002 roku w tą grę to wrażenia byłyby całkowicie inne,a teraz to gra przyjemna z satysfakcjonującym poziomem trudności i oczywiście Omaha,jednak miałem problem by grać bez przerwy bo po prostu gra mnie nużyła była zbyt monotonna i czasem wkurzająca jak właśnie przy tej choler...misji "aleja snajperów" ale i tak gra warta poświęconego czasu. Najbardziej mi brakowało filmików przed misjami z czym zresztą mi się kojarzy MofH tutaj jednak zamiast filmików mieliśmy zdjęcia oraz ukazaną treść misji za to w dodatku jest jak na razie wszystko wygląda na to że Spearhead przypadnie mi bardziej do gustu.Moja ocena 7/10 gra dobra choć jak pisałem gdybym zgrał w tą grę nie w 2013 tylko wcześniej to myślę że doceniłbym ją bardziej,dziś to już po prostu nie to samo.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 8
Szejtan

Nie wiem o jakim poziomie trudności piszesz, ale po x latach postanowiłem powrócić do tego tytułu i przejść go na hardzie.
Wszystko szło w miarę gładko... aż doszedłem do jakiejś misji, gdzie w jakimś budynku muszę chyba coś zabrać. Alarm ryczy cały czas, przeciwnicy się normalnie respią (sic!) i ciągle na ciebie wybiegają....
Przejść się cholerstwa nie da, bo 1. alarm wyłączysz, 5 sekund mija i włącza się sam ponownie; 2. na hardzie dostajesz 2-3 strzały i leżysz; 3. przeciwników jest nieskończenie wiele...
Zatrzymałem się w tym momencie i przestałem grać już dość dawno temu.

użytkownik usunięty
Szejtan

Aleja snajperów to moja ulubiona misja obok Omaha, ale dla kogoś kto lubi grać wyłącznie na sposób "Rambo" może być frustrująca

ocenił(a) grę na 10
Szejtan

Genialna misja, klimat całego miasta i ta muzyka. Czujesz niepokój i to że jesteś zdany na siebie. W dodatku wypatrzenie snajperów nie jest proste. A ci są na każdym kroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones