PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 303
oceny
8,1 10 1 107303
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Schron Rebrowa

ocenił(a) serial na 10

W lipcu (2017) byłem, jak co roku, w Bieszczadach i znalazłem tajemniczy budynek - ni to schron ni to chałupa, od razu widać że element scenografii bo beton z płyty paździerzowej zrobiony. Nie miałem pojęcia, że to z Watahy. A tu niespodzianka w drugim, bodajże, odcinku. Dla zainteresowanych podaję namiar GPS, wkleić w GoogleMaps i pokaże. 49°06'22.0"N 22°47'09.1"E Po drodze do tego schronu także do oglądnięcia przęsła mostu kolejowego nieistniejącej kolejki< też do zobaczenia w filmie. W sumie droga tam prosta, z kilometr trzeba od asfaltu podejść do punktu widokowego na Kopę Bukowską, Krzemień i Bukowe Berdo. Widzę, że ktoś już to miejsce oznaczył, sam dorzuciłem kilka zdjęć. Rzecz ciekawa - okna w tej chacie wyklejone były gazetami pisanymi cyrylicą!! Zadziwiająca dbałość o szczegóły zważywszy na fakt, że w filmie nie było szansy im się przyglądnąć dokładnie.

ocenił(a) serial na 1
jpiotrowski

"I zza zakrętu, pojawił się las"...

ocenił(a) serial na 10
jpiotrowski

Ciekawe trzeba się wybrać na weekendzie. Jeśli chodzi o szczegóły to są ważne ponieważ sama ekipa nie do końca pewno była pewna co ujmie kamera. Jak dla mnie jedyny polski serial który nie jest taki zły, naprawdę zaciekawia.

ocenił(a) serial na 7
Evelol

Polecam w takim razie Pakt, Belfra, Rojsta i przede wszystkim Kruka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones