PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732485}

Gangsta.

7,4 948
ocen
7,4 10 1 948
Gangsta.
powrót do forum serialu Gangsta.

Opinia

ocenił(a) serial na 3

Serial zapowiadał się mrocznie, bardzo brutalnie - prostytutki, narkotyki, podziemie, podział społeczny, przemoc, gwałty. Śmierć po prostu czaiła się za rogiem na każdej uliczce Ergastulum. Pojawiło się dwóch wyrazistych głównych bohaterów których łączyła mroczna przeszłość. I gdzieś tak przed połową serii ni z tego ni z owego wszystko jakby się odwróciło na drugą stronę. Pojawiły się cukierkowe postacie. Nikt nikogo nie zabijał, nawet najwięksi wrogowie z odcinka na odcinek stali się najbliższymi przyjaciółmi. Po prostu wonderland. Jeszcze ten fanserwis dla nerdów...
Osobną kwestią jest zakończenie, które nic nie wyjaśnia. A trzeba wspomnieć, że w trakcie sezonu pojawiło się bardzo dużo pytań, na które jednak chciałoby się poznać prawdę. Nie mam pojęcia też jaka była grupa docelowa tego anime, bo przez poziom brutalności nie poleciłbym tego osobom młodszym niż 21lat, ale zaraz mamy tonę fanserwisu dla gimnazjalistów i w tym samym czasie słodkie historie dla najmłodszych ze szczęśliwym zakończeniem - dla mnie mindfuk.

Ostatecznie 3/10
-rzadko wystawiam tak niską ocenę, ale nie polecam, bo jedyne dlaczego warto obejrzeć te anime to historia i tajemnice, a ostatecznie w zakończeniu nie dowiadujemy się kompletnie niczego i przez fakt, że nie będzie drugiego sezonu nie mogę ocenić wyżej. Odradzam, bo może lekko się spodobać i się tylko rozczarujemy na koniec, że zmarnowaliśmy czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones