PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152941}
8,0 703
oceny
8,0 10 1 703
Blackpool
powrót do forum serialu Blackpool

Jeśli tak to proszę o kontakt xD. Chętnie odkupię :D

a.propo@interia.pl

Pirat_Dzak

Ech... jak widzę, nikt nie kwapi się, żeby odpowiedzieć na ten temat. A wielka szkoda. Na nieocenionym YouTubie można oczywiście znaleźć fragmenty (głównie piosenki), ale również chciałabym zobaczyć ten serial w całości. Dlatego dołączam się do prośby- kto ma Blackpool na DVD, VHS czy jakimkolwiek innym nośniku, niech da znać! Livka1990@wp.pl

ocenił(a) serial na 9
Eluria

na nieocenionym YouTubie można już znaleźć wszystkie 6 odcinków każdy podzielony na 6 części - jakaś dobra dusza poświęciła swój czas i załadowała wszystko :) szukaj w filmach tego użytkownika: blackpoolroxmysox

a co do samego filmu to naprawdę godny polecenia, każdego po trochu co daje miłą do oka zgrabną całość, która jest tak różną od tych amerykańskich filmów, którymi jesteśmy zalewani... dobrze jest popatrzeć na coś nie "hollywodzkiego" :)

jakby ktoś wiedział gdzie są lub posiadał angielskie napisy i zechciałby się nimi podzielić to będę wdzięczna; mail: effka555@wp.pl

pozdrawiam

Effka

"Blackpool" leci na BBC Prime z polskimi napisami. Jak uda mi się nagrać wszystkie odcinki (na razie mam połowę) to postaram się wrzucić do Internetu.

Pirat_Dzak

dajcie znac, jeżeli ktos ma ten serial, bo na youtubie juz tego nie ma.

aneczkabuziaczek@op.pl

ocenił(a) serial na 9
aneczkabuziaczek

Tak się składa, że mam ten serial na własność (wersja po ang, bez napisów). Jeśli ktoś ma ochotę, niech zgłasza się na: paulinam_89@wp.pl
Kto pierwszy ten lepszy, sklepem nie jestem, serial udostępniam pierwszej osobie, która się zgłosi. Pozdrawiam :]

ocenił(a) serial na 7
dreamhunter_5

Minęło trochę czasu, ale może ktoś będzie zainteresowany - http://watchseries.eu/serie/blackpool tutaj są wszystkie odcinki po angielsku, bez napisów.

Pirat_Dzak

Ja pobrałem z cho - mika IMPERIUM.PLIKOW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones