PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561957}

Woda dla słoni

Water for Elephants
7,1 103 103
oceny
7,1 10 1 103103
5,8 12
ocen krytyków
Woda dla słoni
powrót do forum filmu Woda dla słoni

była straszna, płakałam. :(

ocenił(a) film na 7
Sighma

ja również ... :(

ocenił(a) film na 8
karymnata

Niestety ponoć w cyrkach to normalka. :(

ocenił(a) film na 7
Sighma

niestety w 89% tak. zwierzę pracuje do upadłego - dosłownie :( aż serce się ściska :( nienawidzę cyrków!

ocenił(a) film na 7
karymnata

Ja do cyrku lubię, chodzić, ale nie chodzę w ramach "protestu".
Poza tym według mnie takie zwierzęta, sa często najmniejszą atrakcją.

ocenił(a) film na 8
Sighma

Widziałam wczoraj zdjęcia powieszonej i umierającej słonicy (w cyrku). Powiesili ją za karę, umierała pół godziny. Dosłownie wpadłam w histerię, płakałam i nie mogłam się uspokoić.
Mam fioła na punkcie zwierząt i chyba zrobiłabym człowiekowi krzywdę, gdybym widziała że dręczy zwierzę, nie ręczyłabym za siebie.
A słonie są takie dobre, mądre i kochane.

Sighma

Takie rzeczy się działy, dzieją i dziać będą, dlatego nie cierpię cyrku :(
Od kiedy jako dziecko byłam świadkiem bicia konia w cyrku kijem od miotły - ani ja, ani moja rodzina do cyrku nie chodzi!

ocenił(a) film na 8
majkatoja

Myślę że teraz już nie jest tak źle jak kiedyś. Wiadomo że przez ostatnie lata powstało dużo organizacji pomocy zwierzętom, a także bardzo zaostrzyło się prawo jeśli chodzi o znęcanie się nad zwierzętami. Ludzie teraz się boją oficjalnie krzywdzić zwierzęta. Np. sprawa o której pisałam wyżej (powieszenie słonia), teraz na pewno by się nie wydarzyła.

Sighma

Myślę, że dobrze to ujęłaś - "oficjalnie" ludzie się boją, ale za zamkniętymi drzwiami nie wiadomo co się dzieje :( Może jestem przewrażliwiona i może jest lepiej niż 20, 30 lat temu, niemniej jednak mam uraz i cyrku nie lubię ... i kropka ;)

Sighma

Ja też nie lubię krzywdzenia zwierząt. Ale że ludzie są często gorsi od zwierząt to je krzywdzą. Do cyrku nie chodzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones