PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112732}

Wallace i Gromit: Klątwa królika

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
6,9 27 215
ocen
6,9 10 1 27215
6,7 15
ocen krytyków
Wallace i Gromit: Klątwa królika
powrót do forum filmu Wallace i Gromit: Klątwa królika

myslalam czy nie kupic w prezencie na dvd wlasnie tego filmu albo malego kurczaka bede bardzo wam wdzieczna o opinie tylko szczera:)

ocenił(a) film na 10
karolinach1983

ten film jest bardzo fajny i zabawny, mozna sie naprawde usmiac, film o wiele lepszy niz Kurczk maly, ja bym polecal kupic Wallace i Gromit:) ps. za 39,99 zl jest w Media Markcie, w innych sklepach widzialem 10 albo 15 zl drozej:)

karolinach1983

Polecam gorąco! Dzięki temu filmowi całkiem przypadkiem stałam się fanką tej sympatycznej i przezabawnej pary :]

ocenił(a) film na 10
karolinach1983

Wszystko zależy od gustu. Kurczak mały jest lekki łatwy i przyjemny - wszystkie dowcipy podane na tacy. To taki Big Mac co wszystkim się spodoba.

W&G to nieporównywalnie wyższe loty, ale też wymaga od widza duuużo więcej. Jeśli ta osoba lubi anglosaską kulturę będzie zachwycona grami słownymi i subtelnymi nawiązaniami do innych filmów.

Co zaś się tyczy filmów Nicka Parka to oglądałem raz z rodzicami, którzy choć są wrogami filmów animowanych (bo to dla dzieci) dobrze się bawili oglądając "Owcę Shauna" na Cartoon Network

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones