PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112732}

Wallace i Gromit: Klątwa królika

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
6,9 27 215
ocen
6,9 10 1 27215
6,7 15
ocen krytyków
Wallace i Gromit: Klątwa królika
powrót do forum filmu Wallace i Gromit: Klątwa królika

całkiem ciekawy i sympatyczny film. wiem że sporo ludzi którzy ogllądali go już w czasie jego trwania domyślali się jakie jest rozwiązanie zagadki. ja nie wiedziałem co być może źle świadczy o mojej inteligencji ale dzięki temu dobrze sie bawiłem. chodzi mi oczywiście o zagadkę kto jest tym wielkim królikiem :)

użytkownik usunięty
pozytywny_zawodnik

Ciekawi mnie bardzo w ktorym momencie sie zorientowałes kto jest krolikiem?!? :D

ocenił(a) film na 8

w ostatnim z możliwych - kiedy gromit zobaczył że tropy prowadzą za wallacem. hehe

ocenił(a) film na 9
pozytywny_zawodnik

nie martw się, nie jesteś sam. Ja skapowałem się dokładnie w tym samym momencie :):):)

ocenił(a) film na 10
pozytywny_zawodnik

Mnie pozbawiła tej radości WYJĄTKOWA GŁUPOTA POLSKIEGO DYSTRYBUTORA :-(((

Jak można było być tak durnym, żeby umieścić rozwiązanie tej zagadki w trailerze? ? ?

ocenił(a) film na 7
YouzeQ

Polska dziwny kraj:P Film spoko chociaż wszyscy mówią, że Wściekłe gacie sa lepsze także muszę je zdobyć i skonsumować:P

kosa480

Według mnie najlepsze jest Golenie Owiec. Polecam!

ocenił(a) film na 10
Kreseczka

Jeśłi chodzi o ilość dowcipów na metr klatki filmowej to Klątwa Królika jest najlepsza - W niektórych ujęciach to człowiek nie wie z czego śmiać się najpierw. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones