PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112732}

Wallace i Gromit: Klątwa królika

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
6,9 27 215
ocen
6,9 10 1 27215
6,7 15
ocen krytyków
Wallace i Gromit: Klątwa królika
powrót do forum filmu Wallace i Gromit: Klątwa królika

Rewelacja

ocenił(a) film na 8

Byłem na pokazie Filmwebu i naprawdę zauroczył mnie ten film. Inteligentna historia , genialny humor , masa odwołań , satyry i drobnych żartów i tysiące ciekawych postaci. Tylko muzyka nie pasowała mi czasami do sytuacji. Była świetna ale... jakoś nie psaowała mi.Genialne sceny z pastorem i zabawne rozwiązanie zagadki.
Polecam

lihol

Też byłem :-) Tak szczerze to faktycznie bardzo fajny filmik, ale wydaje mi się że sporo sytuacji już zostalo tyle razy powielonych w innych filmach, że mogli je sobie darować... [przykład: sam koniec - ser pod nos i siup, kto oglądał ten wie o co chodzi :-)]

TenTamTen

Ja także :) FIlmik fajny, dużo odwołań do innych filmów, z naciskiem na horrory.
Jednak nie jest to film dla młodszej widowni, głównie przez masę podtekstów erotycznych, wiele gagów będzie niezrozumiałych dla dzieci....ale tak to bywa ostatnio w animacjach, które starają się dotrzeć do starszego widza.

Kapimarek

nic dodac nic ujac. choc moze jeszcze od siebie: poczatek taki jakis nijaki - czulem sie jakbym trafil na film dla osmiolatkow. juz jedna noga wychodzilem zawiedziony z sali, ale postanowilem zostac i choc pierwsze wrazenie po filmie bylo: nic ciekawego, to im dluzej nad nim mysle tym bardziej mi sie podoba.

no i oczywiscie: kroliki zarzadza :]

medec_2

Film był super, dostarczył niezłej zabawy mi i dziecku. No bedzie trzeba sie na niego wybrac ponownie bo seans przegrał z duza iloscia wypitego soku przez dziecko i długim wypadem do WC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones